Yara İzi Saç Ekimi

Yara izi saç ekimi için uygulanacak yöntem FUE yöntemidir. Bu yöntemde saç kökleri vücudun başka bölgelerinden alınıp kapatılacak bölgeye nakledilerek ekimi yapılır. En kolay bu şekilde anlatılabilir. Enseden alıp yara izine nakil edilerek aktarmak gibi bahsedebiliriz. İşlemden önce doktorunuz mutlaka saç ekilecek bölgede dolaşım testi yapmalıdır. Bu işlem yaklaşık 2-3 saat sürmektedir. Bu işlemden sonra belirlenen bir süre köklerin çıkması için beklenir. Bu basit işlemle hem sağlıklı sonuç alacaksınız hem de istemediğiniz görüntüden kurtulursunuz.

İnsanların çoğu tedavinin gerçekten olumlu olacağı konusunda terreddüte düşerler. Firmamızın birçok tedavi gören müşterisi bulunmaktadır. Tecrübeli bir ekip ve ekipmana sahip firmamız, birçok işlem yapmıştır. Teknolojiyi takip eden ekibimizle tanışıp hizmet alarak, siz de rahatsız olduğunuz yara izinden kurtulun.

Yara izi saç ekimi konusunda her türlü soru için Lütfen Arayınız.

Dökülen Sakallar Dökülen Saçlar Erkeklerde Saç Dökülmesi Kadınlarda Saç Dökülmesi Kök hücre FUE tedavisi Kök Hücre Tedavisi Kök hücre tedavisi nedir sakal dökülmesi sakal kıran Saç bakımı Saç Dökülmesi Saç dökülme tedavisi Saç Kontrolü