Ankara Saç Ekimi

Ankara Saç Ekimi, 20 Yıldan Fazla Zamandır Binlerce Saç Ekimi Tecrübe ve Deneyimi İle Hizmet Vermekteyiz…

1999 yılından bu güne kadar deneyim ve tecrübe. 

Saç hastalıkları ile, Saç dökülmesinin medikal tedavisi ve Saç Ekim’i alanlarında sürekli kendimizi günün şartlarına göre yenileyerek çalışıyoruz. FUT yöntemi, Manuel FUE, 2009 yılından bu yana ise Motor ve Manuel yöntemlerin bir kombinasyonunu kullanıyoruz.

Artistik sanatsal yaklaşım, deneyim ve her gün gelişen güncel bilgi ile birleştiğinde şık ve doğal Saç Ekim sonucu elde edilebilir.

Hastanın yüz modeli, deri tipi, saç yapısı ve donor kapasitesi ile birlikte değerlendirilerek saç ekimi öncesi saç çizgisinin ve kapatılacak bölgenin belirlenmesi işlemidir.

Saç ekim teknolojisi ve uygulaması sürekli gelişen yenilenen bir uygulamadır. 

Saç ekimi bilinen en kompleks estetik cerrahi işlemler arasında yer alır. Uluslararası Saç Cerrahi birliği saç ekiminde yeterli hasta deneyiminin ancak 500 vaka sonrası oluşacağını bildirmektedir.

Saç ekim işleminin bir ekip uygulaması olduğu düşünüldüğünde bu sayıların sizin saç ekiminizi yapacak ekipteki görev alan herkesin bu sayılarda deneyimde olması gerekir.

Yetenek ve beceri

Estetik saç ekim sonucu bilgi ve deneyim yetenek ve beceri ile birleştiğinde elde edilebilir.

Saç Ekimi Ankara Doğal Sonuç

Estetik işlemlerde ve özellikle saç ekiminde doğal sonuç saç ekim işleminin en önemli kısmını oluşturur. Doğal sonuç yukarıda sayılan başlıkların ancak hepsi bir araya geldiğinde elde edilebilir.

En Hassas Sağlıklı Saç Nakli…

Yaptığımız işlemlerle ilgili daha geniş bilgi alabilmeniz için sizi kliniğimize bekleriz.

Etiket: ankara saç ekimi, saç ekimi ankara, ankara saç ekimi fiyatları

Dökülen Sakallar Dökülen Saçlar Erkeklerde Saç Dökülmesi Kadınlarda Saç Dökülmesi Kök hücre FUE tedavisi Kök Hücre Tedavisi Kök hücre tedavisi nedir sakal dökülmesi sakal kıran Saç bakımı Saç Dökülmesi Saç dökülme tedavisi Saç Kontrolü